خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قهرمانی باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در مسابقات کارگری کشور/ سکونشینی والیبال دانشگاه بیرجند

فارس | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:20
باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی کاپ قهرمانی چهارمین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کارگری کشور «جام‌ فجر» را در بیرجند ماندگار کردند و والیبال دانشگاه بیرجند بر سکوی قهرمانی رقابت‌های موسسات آموزش‌عالی منطقه ۹ ایران ایستاد.
قهرماني،مسابقات،كشور،بيرجند،دانشگاه،دوره،پهلواني،سكوي،ميزبان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، پرونده چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پهلوانی و زورخانه‌ای ورزش کارگری کشور «جام‌فجر» به میزبانی خراسان‌جنوبی در گود باستانی امام موسی‌بن‌جعفر(ع) بیرحند بسته شد.
تیم باستانی و زورخانه خراسان‌جنوبی با اقتدار بر سکوی قهرمانی این ماراتن ملی ایستاد، پهلوانان فارس نایب‌قهرمانی را از آن خود کردند و ورزش زورخانه‌ای اصفهان به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.
گفتنی است؛ در سومین دوره این رویداد ورزش باستانی کارگری کشور که با شرکت ۱۳ استان به میزبانی خراسان‌جنوبی در گود زورخانه ولی‌عصر (عج) حاجی‌آباد بیرجند برگزار شد، تیم خراسان‌جنوبی بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها ایستاد و در دومین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور باستانی‌کاران استان در کرمان فاتح این ماراتن ملی شدند.
رقابت بانوان موتورکراس‌سواران خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور