خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برپایی ۱۵ ایستگاه نمایشگاهی هنری برنامه‌های شهرداری در دهه فجر

ایسنا | اجتماعی و حوادث | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:16
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه شهر تهران با شعار "چهل سال سرافرازی" به استقبال ایام الله دهه فجر رفته است ، از برگزاری ۱۵ ایستگاه نمایشگاهیِ فرهنگی با هدف جلب کودکان و نوجوانان از امروز در ورودی بوستان‌های پر تردد شهر خبر داد.
انقلاب،اسلامي،ايام،شهر،تهران،فاطميه،راهپيمايي،ره،معظم،پيروزي ...

خلاصه خبر

وی افزود: تبلیغات محیطی در این ایام با رویکرد افتخار به گذشته و امید به آینده، عملکرد چهل ساله انقلاب اسلامی، تصاویر نوستالژی برای شهروندان، امنیت و همچنین جملات و پیام‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و رهبر معظم انقلاب اکران می‌شود.
در این طرح تولید و پخش برنامه‌ تلویزیونی ۱۰۰ دقیقه‌ای با محوریت معرفی ۴۰ مکان شاخص در شکل گیری این رخداد تاریخی از جمله منزل شهید مطهری، منزل مرحوم طالقانی، مدرسه علوی، موزه شهدای انقلاب اسلامی و ساختمان نیمه کاره تقاطع خیابان‌های آزادی و شادمان نصب می‌شود.
همچنین در روز ۲۲ بهمن، پرچم جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماد ملی و تصاویر امام (ره) و رهبر معظم انقلاب به منظور پاسداشت ارزش‌های اسلامی-ایرانی و گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری در بین شهروندان توزیع می‌شود.
وی افزود: برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در بوستان طالقانی و پایه‌های سه پل سواره رو در سطح شهر تهران؛ اجرای طرح منتخب دیوارنگاری با استفاده از نشانه‌های نمادین مربوط به رویدادهای انقلاب اسلامی، به عنوان یک اثر گرافیکی بر روی ستون‌های یکی از پل‌های سطح شهر انجام می‌شود.