خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب در حفظ و حراست از اقتدار کشور

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:15
عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب در حفظ و حراست از اقتدار کشور با حضور امیر سرتیپ علی جهانشاهی بررسی شد.
رزمايش،زميني،نيروي،ارتش،ايران،جمهوري،اسلامي،ادامه،امير،ارزيا ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران در پاسخ به این سوال مجری که چرا رزمایش اقتدار ۹۷ در اصفهان، بزرگترین رزمایش ارتش نامیده شد گفت: این رزمایش در بیش از ۵۰۰ کیلومتر مربع و با حضور ۱۰ یگان و ۱۲هزار نیروی زمینی پایور وظیفه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اجرا شد.
امیر جهانشاهی ادامه داد: ارزیابی انجام عملیات مشترک هوابرد بدون تمرین در منطقه هدف، بدون هیچ گونه هماهنگی اجرا شد و ما توانستیم به بالای ۹۰ درصد از اهدافمان دست پیدا کنیم.
این رزمایش در جهت امنیت مردم کشورمان بوده است.
بابلی رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه برنامه «بحث روز» رادیو ایران در پاسخ به این سوال که در حوزه بهداشت و درمان چه وضعیتی داریم، تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش در طول ۴۰ سال اخیر، قدم‌های زیادی در زمینه بهداشت و درمان برداشته است.
ارتش جمهوری اسلامی یک پایگاه مردمی است و همان طور که مشاهده شد در دوران دفاع مقدس تمام مجروحین را مداوا کرده و این درمان همچنان ادامه دارد.