خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تکرار/انتقاد عارف به دولت روحانی و وزرای اصلاح‌طلب کابینه

تسنیم | سیاسی | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:13
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: ما از دولت و به‌ویژه از وزرای اصلاح‌طلب و مدیرانی که با برچسب و عقبه اصلاح‌طلبی وارد دولت شدند، انتقاد داریم.
اسلامي،انقلاب،اميد،فراكسيون،دولت،عارف،تأكيد،عملكرد،شوراي،رئي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در دومین کنگره سراسری حزب "مجمع فرهنگیان ایران اسلامی" که روز گذشته (پنج‌شنبه 11 بهمن) برگزار شد، در سخنانی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: هدف ما از انقلاب سرنگونی رژیمی وابسته، فاسد و عقب‌مانده بود.
وی با اشاره به شخصیت امام خمینی(ره)، گفت: ایشان یک مرجع گرانقدر بود که حمایت تمامی مردم را پشت سر خود داشت.
وی با تأکید به اینکه "امروز باید خیلی بهتر از گذشته به معنی جمهوری اسلامی که امام(ره) به آن تأکید داشتند توجه کنیم"، گفت: جمهوریت سرمایه لایزال انقلاب اسلامی است، اگر بخواهیم آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب را پاسداری کنیم، هیچ راهی جز اتکا به مردم نداریم که صاحبان اصلی انقلاب هستند.
رئیس فراکسیون امید مجلس ادامه داد: فصل سوم قانون اساسی از مترقی‌ترین فصول قانون اساسی است که ما به‌واسطه داشتن آن به خود می‌بالیم، اما باید به‌شکل دقیق اجرا شود، اگر این فصل به‌دقت در کشور اجرا شود می‌توانیم از چالش‌ها و مشکلاتی که امروز به آن دچار هستیم، عبور کنیم.