خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختصاص ۱۰۹ میلیارد تومان اعتبار به میامی/ خدمات اطلاع‌رسانی شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 10:47
میامی - نماینده شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به دستاوردهای سفر دو ماه گذشته روحانی به استان سمنان، گفت: در این راستا ۱۰۹ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان میامی اختصاص یافت.
انقلاب،ميامي،اسلامي،اعتبارات،تومان،سفر،تأكيد،استان،ايران،شاه ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه نادیده گرفتن دستاوردهای سفر روحانی به استان سمنان بی انصافی در حق نظام است، ادامه داد: اعتبارات خوبی از سوی دولت به شهرهای شاهرود و میامی رسید و ما تلاش کردیم که سهم واقعی شهرستان‌ها احصاء شود اما پس از این مسئولان شهرستانی و استانی باید در راستای جذب و صرف این اعتبارات اهتمام داشته باشند تا شاهد خدمت‌رسانی مطلوب به مردم باشیم.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس در دیگر بخش سخنان خود با ابراز اینکه در حوزه راه، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن، آب و جهاد کشاورزی اعتبارات خوبی به میامی تعلق گرفت که امیدواریم با تلاش مسئولان و فرماندار بتوانیم شاهد تخصیص این اعتبارات باشیم، گفت: در حوزه اعتبارات سفر روحانی به شرق استان سمنان باید گفت ۸۹ میلیارد تومان مستقیماً و ۲۰ میلیارد تومان دیگر به‌صورت غیرمستقیم در حوزه مدارس روستایی و ...
تعلق گرفت که مجموعاً رقمی معادل ۱۰۹ میلیارد تومان اعتبار را تنها در شهرستان میامی شاهد خواهیم بود.
حسینی شاهرودی با یادآوری سفر سال‌جاری رئیس‌جمهور به استان سمنان، بابیان اینکه استقبال مردم شرق استان از روحانی بسیار خوب بود، تأکید کرد: امروز در شرایط جنگ اقتصادی نباید دولت تضعیف شود و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر اهمیت کمک به دولت تاکید فرمودند تا در این شرایط اقتصادی ضعیف نشود.