خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله سعیدی: قراردادها و پیمان‌ها باید استقلال ملت را حفظ کند

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 10:41
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: دولت و ملت باید از هر نوع کاری که به این استقلال آسیب می‌رساند پرهیز کند همچنین حرکت‌ها، پیمان‌ها و قراردادها نیز باید استقلال ملت را حفظ کند.
انقلاب،دشمن،ملت،مراقب،قم،حفظ،مسئولان،كشور،چراكه،روحيه،استقلا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله سید‌محمد سعیدی پیش از ظهر امروز در آیین آغاز برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی استان قم در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) برگزار شد، با بیان اینکه تقارن ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که ریشه این انقلاب در نهضت و قیام حضرت زهرا(س) است، اظهار داشت: 12 بهمن روزی است که بزرگ‌ترین استقبال از ورود یک شخصیت به کشور در تهران دنبال شد به صورتی که طول جمعیت حاضر به طول 33 کیلومتر رسید.
امام‌جمعه قم بر لزوم التزام به احکام شرعی و دوری از فرهنگ بیگانگان تأکید کرد و گفت: باید مراقب نفوذ فرهنگ بیگانگان به‌ویژه غربی‌ها باشیم، بی‌اعتمادی به دشمنان یکی از رمزهای مهم پیروزی ملت ایران بوده است و همچنان باید به این رمز توجه داشته باشیم چراکه دشمن هیچ‌گاه از توطئه و نقشه‌های خود دست برنداشته‌اند.
وی افزود: ملت و بسیاری از مسئولان رمز بی‌اعتمادی به دشمن را حفظ کرده اما برخی هستند در قسمت‌های مختلف این جامعه که همه‌چیز را در اعتماد به دشمن می‌دانند درحالی‌که این افراد باید به رهنمودهای قرآن و عترت و رهبر انقلاب اسلامی توجه کنند و به‌جز به خدا و ملت توجهی نداشته باشند.