خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دنباله‌روی از سرابِ مذاکره مشکلات کشور را حل نمی کند

مهر | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 10:05
کاشان - معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ما از زمان آغاز مذاکره با آمریکا شروع شد، گفت: دنباله روی از سراب مذاکره مشکلات کشور را حل نمی کند.
انقلاب،اسلامي،شهدا،كشور،مشكلات،ايران،نقدي،ابراز،پيشرفت،حوزه، ...

خلاصه خبر

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا از ما اطاعت از رهبری را می خواهند، ابراز داشت: اولین مواردی که شهدا از ما خواستند برقراری اسلام در کشور و ستیز با قدرت های شیطانی است و این مهم در وصایای شهدا نمود پیدا کرده است، تا زمانی که آن وصایا را عمل کرده موفق و هر زمان عمل نکردیم شکست خوردیم.
وی موفقیت صنعت هسته ای و هوا و فضا را نشانه های عمل به وصایای شهدا دانست و گفت: اگر امروز در برخی از شاخه های سلول های بنیادی پیشرفت های قابل توجهی داشته و یا کارنامه موفقی از انقلاب داریم نتیجه عمل به وصایای شهدا است.
تفکر انقلاب مردم را از بردگی اربابان نجات داد
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به نهضت تنباکو و سایر نهضت های ناموفق تا قبل از پیروزی و حاکمیت انقلاب اسلامی ابراز داشت: با آمدن تفکر انقلاب و انقلاب اسلامی مردم را از بردگی اربابان غفلت نجات داد و باتقواترین افراد نیز رهبری این امت اسلامی را بر عهده گرفتند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم با رای خود برای مملکت خود تصمیم می گیرند، ابراز داشت: مشکلات به وجود آمده نتیجه عملکرد خودمان است و ولایت فقیه در این مسیر حافظ رای مردم است به نحوی که امام راحل با وجود انتخاب بنی صدر به عنوان رئیس جمهور از وی حمایت کرد.