خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«انقلاب» نعمتی برای سربلندی ملت ایران اسلامی بود

مهر | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 09:54
سمنان - نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سمنان طی پیامی مشترک ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند و انقلاب اسلامی را نعمتی برای سربلندی ملت ایران اسلامی دانستند.
اسلامي،ايران،انقلاب،سمنان،ملت،آزادي،پيروزي،الله،چهلمين،فجر،م ...

خلاصه خبر

تشعشع خورشید درخشان آزادی در چهلمین سالیاد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی و فجر فاطمی ملت ایران، فصلی نو و آغازی مجدد بر دفتر اقتدار و سربلندی امتی است که شرح ایستادگی و دلاوری مردمانش، دنیا را به تعجب واداشت و سو سوی امید را در دل‌های غم زده و خاموش مظلومان و رنج کشیدگان روشن ساخت.
فریادی برخواسته از حنجره آزادی خواهانی که جز نور و روشنایی برای عالم نمی‌خواهند و آرزویی جز رهایی بندگان از زیر یوغ ستمگری و بیداد ندارند، انقلاب اسلامی ایران در بهمن ۵۷ در حالی به ثمر نشست که سنگینی شلاق استکبار برتن مظلومان عالم، ردّی از خون نگاشته و سیاهی ننگین ظلم و ستم بر تمام جهان سایه افکنده بود ودر چنین شرایطی ندای آزادی خواهی بزرگ مردی از سلاله پاکی و نجابت، دیگر بار نیک اندیشان آزاده جهان را به تکاپو وا داشت و ایران عزیز را از چنگال ظلم و ستم رهایی بخشید.