خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جنایت شوهرکشی پس از شروع خیانت در مترو

تسنیم | اجتماعی و حوادث | جمعه، 12 بهمن 1397 - 09:46
کم‌کم دو طرف متوجه شکل گرفتن احساسی ورای ارتباط سالم انسانی شدند، آنقدر قوی و پررنگ که بسیار ساده و سریع، حس وفاداری نسبت به زندگی مشترک در ذهن مریم رنگ باخت و علاقه به مرد جوان که از لحاظ سنی می‌توانست پسر او محسوب شود جای همه چیز را گرفت ...
خيانت،مريم،زندگي،ايستگاه،اجتماعي،قرار،زناشويي،جنسي،همسرش،مشت ...

خلاصه خبر

"مترو برای بسیاری نماد انسانهای سرگردانی است که نه راه پیش دارند و نه راه پس، کافیست یک بار در رفتار برخی از مسافران دقت کنید و ببینید چگونه ساعتها در ایستگاه می‌نشینند و ورود هیچ قطاری به آنها انگیزه حرکت نمی‌دهد.
نه در بالای پله‌ها مترو، کسی انتظارشان را می‌کشد و نه سوار شدن‌شان به قطار آنها را در هیچ‌کدام از ایستگاه‌ها به شادی معجزه‌ای می‌رساند اما بدتر از تمام این شرایط، انتخاب ایستگاه اشتباهی است!
تصمیمات اشتباهی که قطار زندگیمان را به ایستگاه آخر می‌رساند بدون هیچ فرصت دوباره‌ای برای بازگشت و جبران.
صورتش هنوز از ضرب سیلی که از همسرش خورده بود، می‌سوخت؛ هر چند دقیقه یک بار صدای قطاری که از راه می‌رسید و از مسافر خالی و دوباره پر می‌شود، مریم را به خود می‌آورد و باز با سکوت سکوی مترو غرق اندیشیدن به رنجهای زندگی مشترکش می‌شود، زندگی مشترکی که هر چند وقت یک بار به بحث و مجادله می‌کشید، بحثهایی که به دعوا و دعوایی که به ضرب و شتم و کتک و بیرون کردن از خانه منتهی می‌شد و دور باطلی از رنج و تحقیر که سراسر زندگی‌اش را در این سالها فرا گرفته بود.
قرار بود مریم گزارش فقدانی همسرش را به آگاهی بدهد تا زمانیکه جسد همسرش که در قعر دره‌ای در اطراف تهران رها شده بود پیدا شود و بالاخره آبها که از آسیاب افتاد و بیوه عزادار از عزا درآمد عاشق دلسوخته در نقش خواستگار از راه برسد و او را از خانواده‌اش خواستگاری کند.
سپس شروع به جست‌وجو برای یافتن شخصی برای درد و دل کردن می‌کند و با خودش می گوید: اگر فقط کسی را برای صحبت کردن داشتم، چقدرعالی می‌شد و همین ممکن است گام کوچکی برای یافتن حمایت خارج از پیوند زناشویی باشد، در واقع فرد به اجبار به شکار چنین فردی نمی‌رود بلکه او به نحوی پیدا می‌شود و زن با خودش می گوید: آیا عالی نیست که ما می‌توانیم فقط صحبت کنیم و مسائلمان را با هم در میان بگذاریم؟
این خطرممکن است در زندگی هر زوجی رخ دهد حتی زوجهایی که سالها از ازدواجشان می‌گذرد.
مـعمولاً نارضایتی از مسائل گوناگون در یک رابطه باعث خیانت می‌شود اما در کل هیچ عذری برای این عمل نکوهیده پذیرفته نیست و باید ازآن دوری کرد."