خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867760 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مجلس همواره برای حمایت از بازی‌سازان داخلی تلاش می‌کند

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 20:40
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کمیسیون فرهنگی تمام تلاشش را برای حمایت از بازی‌سازان داخلی خواهد کرد.
حمايت،كميسيون،مجلس،سازان،بازي

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شیخ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمک مجلس شورای اسلامی برای حمایت از بازی سازان اختصاص تسهیلات و رفع موانع است بدان معنا که مجلس می تواند همچون سال گذشته در بودجه تسهیلاتی را برای کمک به بازی سازان جوان تعیین کند.
مهدی شیخ در عین حال گفت که باید بازی سازان نیز حضور قوی تر داشته باشند تا بتوانند بازار بازی ها را بدست گیرند قطعا مجلس هم در این زمینه به آن ها کمک می کند.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته بنیاد ملی بازی های رایانه ای حمایت هایی از بازی سازان می کند؛ مجلس هم در بودجه مالیات هایی را برای بازی های خارجی وضع کرد تا عواید آن به بازی سازان داخلی داده شود.
امسال هم تلاش می کنیم که مجدد این موضوع را در بودجه لحاظ کنیم.
شیخ فعال تر شدن بازی سازان داخلی را نیز مهم دانست وگفت: ما از بازی سازان داخلی حمایت می کنیم اما انتظار داریم که خودشان هم فعالانه تر عمل کنند، کمیسیون فرهنگی هم حمایت های لازم را خواهد کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867760 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.