خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس جمهور مکزیک: در مذاکرات دیوار مرزی ترامپ شرکت نمی‌کنم

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 20:05
رئیس جمهور مکزیک اعلام کرد بابت ساخت دیوار مرزی با رئیس جمهور آمریکا گفتگو نخواهد کرد.
مكزيك،ساخت،آمريكا،ديوار

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک اعلام کرد در گفتگو‌ها در مورد دیوار (مرزی) دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مداخله نمی‌کنم و این مسئله سیاسی داخلی آمریکا است.
مقام‌های آمریکا برای ساخت این دیوار در مرزهای جنوبی ۵.۷ میلیارد دلار تقاضا کرده‌اند اما دموکرات‌های آمریکا بر این باورند که هزینه بیش از ۵ میلیارد دلار برای ساخت این دیوار، هدر دادن پول‌های مالیات دهندگان آمریکایی خواهد بود.
این در حالی است که دولت مکزیک بارها اعلام کرده برای ساخت این دیوار هزینه‌ای نخواهد کرد.
ساخت دیوار مرزی برای جلوگیری از مهاجرت پناهجویان به آمریکا از مرزهای جنوبی در نظر گرفته شده و از جمله شعارهای انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ بوده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.