خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942408 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قدردانی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از مدیر شبکه ۳ سیما

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی بای پخش مستند خارج از دید ۱ و ۲ از فروغی قدردانی کرد.
بسيج،انقلابي،دشمنان،بهشتي،قدرداني،بصيرت،تلاش،راستاي،فتنه،خارج،د…

در پی پخش مستند خارج از دید ۱ و ۲ انجام شد؛
حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به دلیل پخش مستند خارج از دید ۱ و ۲ از مدیر شبکه ۳ سیما قدردانی کرد.
به گزارشبه دلیل پخش مستند خارج از دید ۱ و ۲ از مدیر شبکه ۳ سیما قدردانی کرد.
جناب آقای علی فروغی
ریاست محترم شبکه سوم سیما
با عرض سلام و صلوات بر محمد و آل محمد.
مراقب باشید وسوسه‌ی دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه‌ی جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند.
در همه بخش‌ها - امروز در بخش‌های فضای مجازی و در بقیه‌ی زمینه ها- دشمن بشدت فعال است.
البته تلاش دشمن، مایوسانه است؛ این را از سخنان آن‌ها کاملا میشود فهمید؛ اما تلاش میکنند.
باید بایستید، باید از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید، باید ابتکار خودتان و انگیزه‌ی خودتان را در بخش‌های مختلف به کار ببندید؛ خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.» حضرت امام خامنه‌ای مدظله
فتنه و نفوذ از عبرت‌های مهم تاریخی است
مسئله فتنه و نفوذ از عبرت‌های مهم تاریخی است که مطالعه و پرداختن به آن موجب آشنایی با کید و حیله‌ی دشمنان اسلام و ایران و نتیجتا باعث پیشرفت و بلوغ سیاسی نخبگان و مردم و ایضا کمک به تحلیل درست و تصمیم گیری به جا میگردد.
این مهم همواره مورد تاکید و توصیه مقام معظم رهبری نیز بوده است.
با این توصیفات، وظیفه رسانه ملی خصوصا شبکه سه سیما در بازتاب عملکرد درخشان و اهداف بلند انقلاب اسلامی در راستای افزایش امید و خنثی کردن توطئه دشمنان بر کسی پوشیده نیست.
مستند خارج از دید ۱ و ۲، که به دو موضوع فتنه و نفوذ با قلمی روان و شیوا، محتوایی عمیق و قابل استفاده و نیز روایتی جذاب و مرتب پرداخته است از منابع درخور استفاده جهت مطالعه موضوعات صدر الاشاره می‌باشد که حقیقتا انتشار آن توسط شبکه سوم سیما بعنوان بزرگترین شبکه تلویزیونی کشور، اقدامی بسیار مناسب در جهت اشاعه آن است.
پخش مستند مذکور، در راستای بصیرت افزایی، بخشی از فعالیت‌های انقلابی شبکه سه می‌باشد که موجبات خرسندی و دلگرمی مردم عزیز انقلابی ایران و همچنین قشر دانشگاهی و دانشجویان را فراهم نموده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از حضرتعالی و همه دست اندرکارانی که در راستای روشنگری و بصیرت افزائی تلاش می‌کنند، بابت این اقدام شایسته تشکر می‌نماید و از خداوند تبارک و تعالی مزید توفیقات را برای جنابعالی خواهانیم.
امید است شاهد استمرار اینگونه فعالیت‌ها نیز در همه ایام سال باشیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942408 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.