سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رهبر انصارالله: جنایات اسرائیل طی ۱۰ ماه گذشته، آزمونی خطرناک برای جامعه بشری است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 18:11
رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: تجاوز وحشیانه اسرائیل به غزه در طول ۱۰ ماه گذشته، آزمونی واقعی و خطرناک برای تمام جامعه بشری است.
دشمن،غزه،الحوثي،وجدان،بشري،كشي،سيد،نسل،فلسطين،ادامه

سید عبدالملک الحوثی در سخنرانی امروز خود درباره تحولات غزه تصریح کرد: جنایات جنگی نسل کشی اسرائیل علیه مردم فلسطین، آزمونی برای وجدان و ارزش‌های مشترک انسانی جامعه بشری است.
وی افزود: سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت نسل کشی در غزه به معنای از بین رفتن کرامت انسانی و حق حیات جوامع بشری است.
رهبر انصارالله اضافه کرد: کاری که دشمن اسرائیلی انجام می‌دهد، نقض همه چیز بر اساس یک بینش نادرست و توهین آمیز به جوامع بشری است.
وی در ادامه با اشاره به جنبش دانشجویی و تظاهرات در محکوم کردن آنچه در غزه اتفاق می‌افتد، خاطرنشان کرد: فاجعه فلسطین در ایجاد آگاهی و رفع تمام حجاب‌هایی که صهیونیست‌ها در بین مردم جهان به ویژه آمریکا و اروپا ایجاد کرده بودند، تأثیر بسزایی داشت.
سید الحوثی تصریح کرد:، اما مسئله خطرناک، بی تفاوتی کشور‌ها نسبت به تحولات فلسطین است کسانی که با دشمن صهیونیست همکاری می‌کنند و نقش خرابکارانه برای به بند کشیدن امت را دارند.
وی با بیان اینکه جنایت نسل کشی در غزه باید وجدان انسان را بیدار کند و احساس مسئولیت را در وجدان او برانگیزد، افزود: از جنایات فجیع دشمن، اعدام ۳ سالمند از یک خانواده بود که یکی از آنها در حین شکنجه به شهادت رسید و دو نفر با له شدن در زیر تانک‌ها اعدام شدند.
رهبر انصارالله گفت: آوارگان هدف بمب‌های هوشمند آمریکایی قرار می‌گیرند که از آنها در رویارویی با ارتش‌های بزرگ استفاده می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش به بسته بودن گذرگاه رفح اشاره کرد و گفت: بیش از دو ماه است که دشمن به بستن گذرگاه رفح به مصر ادامه می‌دهد و از ورود هرگونه مواد غذایی و تجهیزات پزشکی جلوگیری می‌کند.
سید الحوثی تأکید کرد در کرانه باختری، دشمن به هجوم به شهر‌ها و روستاها، ارتکاب قتل، آدم ربایی، و تخریب خانه‌ها و زیرساخت‌ها ادامه می‌دهد.
در حال تکمیل...