خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اهانت عجیب مدیرکل ورزش و جوانان به خبرنگاران

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:52
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در اهانتی عجیب به خبرنگاران، در حین نشست خبری جلسه را برای مصاحبه صدا و سیما ترک کرد.
يزد،سيما،صدا،خبرنگاران،استان،ورزش،مديركل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان یزد در حاشیه بازدید خبرنگاران از ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد و حاجی حسینی توضیحاتی به خبرنگاران در ارتباط با وضعیت این ورزشگاه ارائه داد.
یکی از اتفاقات قابل توجه و جالب این نشست حضور سرزده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در این نشست بود که برای تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام شد و نشان از حمایت مجموعه استان از ورزش استان است.
با این وجود اما متاسفانه مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و پس از آنکه برای بدرقه دادستان یزد از جلسه خارج شد، به جای آنکه به جلسه بازگردد برای مصاحبه صدا و سیما به داخل زمین رفت و چند دقیقه‌ای سایر خبرنگاران را معطل کرد.
متاسفانه این اقدام حاجی حسینی در حالی انجام گرفت که وی پس از گلایه‌های خبرنگاران به جای عذرخواهی به توجیه موضوع پرداخت و به هیچ عنوان حاضر به قبول اهانت خود نشد.
حضور حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در مصاحبه صدا و سیما در میان نشست خبری در حالی رخ داد که عرف بر این است که مصاحبه‌های اختصاصی یا پیش از شروع نشست و یا پس از پایان آن انجام می‌شود.
نکته بسیار عجیب تر از اهانت مدیرکل ورزش و جوانان در این نشست صحبت‌های خبرنگار صدا و سیما بود که خبرنگاران معترض به این موضوع را محکوم به «مشکل داشتن با صدا و سیما» کرد و گفت شما اگر مشکلی با صدا و سیما دارید به ما ربطی ندارد.
این در حالی است که خبرنگاران استان یزد عمدتا با صدا و سیما ارتباطی بسیار نزدیک و خوب دارند و اینکه یک خبرنگار واحد خبر این مرکز اعتراض سایر خبرنگاران به رفتار نادرستش را به کل صدا و سیما تعمیم دهد نادرست است.
انتهای پیام/781/.