خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسکن، اشتغال و توانمندسازی جزء برنامه‌های سازمان بهزیستی است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:52
معاون وزیر ورئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه مسائل مسکن، اشتغال و توانمندسازی جزء برنامه های سازمان بهزیستی است گفت: این سازمان شجره طیبه ای است که از 43 سال پیش در حال فعالیت است و از قبل از تولد تا سالمندی به مردم خدمات ارائه می دهد.
بهزيستي،سازمان،شهرستان،كشور،باوي،معاون،ديدار،وزير،جامعه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی محمد قادری معاون وزیر ورئیس سازمان بهزیستی کشور صبح امروز در قالب اجرای طرح نشست صمیمی با جامعه هدف 500 محله کم برخوردار کشور با محور پویش "چله خدمت" به یاد شهید جمهور، با جامعه هدف بهزیستی شهرستان باوی در خوزستان دیدار کرد.
وی در حاشیه حضور در شهرستان باوی با بیان اینکه در قالب این طرح که به یاد شهید جمهور در حال اجراست، امروز در دو شهرستان باوی و هفتکل استان خوزستان حضور پیدا کرده‌ و با مردم دیدار می‌کنیم اظهار داشت: طرح سکو یا پلتفرم ظرفیت‌سازی اجتماعی، توسط همکاران ما و با استفاده از ظرفیت‌های دیگر ارگان‌ها، به منظور رسیدگی به اوضاع جامعه هدف بهزیستی در حال اجرا است.
معاون وزیر ورئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه مسائل مسکن، اشتغال و توانمندسازی جزء برنامه‌های سازمان بهزیستی است گفت: این سازمان شجره طیبه‌ای است که از 43 سال پیش در حال فعالیت است و از قبل از تولد تا سالمندی به مردم خدمات ارائه می‌دهد.
وی با بیان اینکه بهزیستی یک جامعه آماری 7.9 میلیون نفری را زیرپوشش دارد که از خدمات مختلفی استفاده می‌کنند، گفت: تا قبل از این دولت، حدود 940 هزار خانوار زیرپوشش مستمری قرار گرفته بودند اما در این دولت 600 هزار خانوار که در صف انتظار بودند به سبد مستمری سازمان بهزیستی اضافه شد و خوشبختانه این سازمان پاسخ نیاز همه مراجعه‌کنندگان را داده است.
به گزارش تسنیم، "علی محمد قادری" در این دیدار که در مصلای این شهرستان انجام شد، درخواستهای مراجعان در زمینه های مختلف را مورد بررسی و دستور قرار داد.
ملاقات مردمی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در باوی با همراهی مدیر کل و مسئولان بهزیستی خوزستان و فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
امروز و همزمان با برنامه دیدار صمیمی رئیس سازمان بهزیستی کشور با مردم شهرستان های باوی و هفتکل، و میز ارتباطات مردمی بصورت همزمان در سایر شهرستان های استان نیز برگزار و درخواست های مردمی از معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور جمع بندی خواهد شد.
انتهای پیام/735