خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

زائران اربعین حتما در سامانه سماح ثبت نام کنند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:51
جانشین ستاد اربعین استان تهران گفت: زائران اربعین برای برخورداری از مزایا در سامانه سماح ثبت نام کنند زیرا که هرگونه خدمات دهی به زائران اعم از ارز زیارتی، خدمات بیمه و تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس منوط به ثبت نام در سامانه سماح است.
اربعين،زائران،استان،تهران،تامين،ارائه،راهداري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، محسن نایبی صبح امروز در ششمین جلسه ستاد اربعین استان تهران با تاکید بر لزوم ثبت نام ‌زائران اربعین در سامانه سماح جهت بهره مندی از خدمات بیمه‌ای اظهار داشت: هرگونه خدمات‌دهی به زائران اعم از ارز زیارتی، خدمات بیمه و تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و سایر خدمات، منوط به ثبت نام در سامانه سماح است.
وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود امسال هوا از سال گذشته گرم‌تر باشد، افزود: اتخاذ تمهیداتی نظیر ساخت سایه‌بان، تامین آب معدنی و تامین یخ کافی در مسیر تردد زائران شد.
جانشین ستاد اربعین استان تهران در ادامه گفت: جمعیت هلال احمر ساخت درمانگاه های سیار در داخل کشور و هم در کشور عراق را در دستور کار قرار دهد تا بتوانیم خدمات شایسته ای را به زائران اربعین ارائه دهیم.
معاون امنیتی استاندار تهران ارائه خدمات سفر به زائران اربعین حسینی را از جمله مهم‌ترین مسئولیت‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان عنوان و خاطرنشان کرد: اداره راهداری استان تهران نیز با استفاده از ظرفیت داخلی شرکت‌ها، سازمان‌های نظامی اتوبوس های مورد نیاز را تامین کند تا با ارائه خدمات مناسب به زائران، شاهد ایجاد خلا در سرویس دهی به مسافران بین شهری نباشیم.
انتهای پیام/