سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سوگواره «احلی من‌العسل» در بوشهر برگزار شد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:18
بوشهر- معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: سوگواره «احلی من‌العسل» در بوشهر برگزار شد در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد.
سوگواره،بوشهر،احلي،برنامه،حقدوست

به گزارش خبرنگار مهر، محمود حقدوست ظهر پنجشنبه در سوگواره «احلی من‌العسل» در بوشهر اظهار کرد: سوگواره «احلی من‌العسل» یکی از برنامه‌های مهم دهه اول محرم است که هر ساله در نقاط مختلف با حضور دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به حضور گسترده نوجوانان عاشورایی در این سوگواره بیان کرد: تقویت بنیه معنوی و اعتقادی دانش‌آموزان از مهمترین اهداف برگزاری سوگواره «احلی من‌العسل» است.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: امسال این برنامه محوری در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق (ع) بوشهر برگزار شد.
وی با اشاره به آشنایی دانش‌آموزان با سیره حضرت قاسم ابن‌الحسن (ع) نوجوان شهید دشت کربلا بیان کرد: این برنامه سبب می‌شود که نوغلامان امام حسین (ع) در مسیر فرهنگ عاشورا ثابت‌قدم باشند.
حقدوست از برگزاری این برنامه توسط هزار و ۱۰۰ هیئت مذهبی دانش‌آموزی استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ هزار دانش‌آآموز در این برنامه‌ها شرکت کردند.