سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امیدوارم اعتماد مردم با پیگیری مطالبات بیشتر شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:18
اصفهان-مجمع نمایندگان استان اصفهان در بیانیه‌ای ضمن قدردانی از مردم برای مشارکت در انتخابات اعلام کردند که امیدواریم اعتماد مردم با پیگیری مطالبات و حل مشکلات آنها هر روز افزایش یابد.
مشكلات،ايران،بيانيه،ملت،تبريك،منتخب،پاي،مجمع،اصفهان

به گزارش خبرنگار مهر، در بیانیه مجمع نمایندگان استان اصفهان آمده است که حضور هوشمندانه ملت ایران در پای صندوق‌های رأی و مشارکت نزدیک به ۵۰ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، مُهر تأیید بر دلبستگی مردم به نظام ولایی، دغدغه‌مندی ملت برای حل مشکلات و ارتقا و توسعه ایران اسلامی در تمام زمینه‌ها بود.
این پیروزی بزرگ را به ملت شریف ایران که با وجود بوق‌های تبلیغاتی غرب، استکبار و مزدوران خارج نشین و برخلاف خواست آنها پای صندوق‌ها حاضر شدند و مشارکت خوبی را رقم زدند تبریک می‌گوئیم.
در ادامه این بیانیه آمده است: به منتخب مردم و همکار ارجمندمان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر پزشکیان نیز تبریک می‌گوئیم که توانست آرای اکثریت مردم را جلب کند و امیدواریم این اعتماد با پیگیری مطالبات و حل مشکلات مردم هر روز افزایش یابد.
مجمع نمایندگان اصفهان در بیانیه خود با اعلام آمادگی برای هرگونه اقدام قانونی در راستای پیشبرد برنامه‌ها و تدابیر دولت چهاردهم و گره‌گشایی از مشکلات و توسعه مادی و معنوی ایران تاکید کرده است: در این مسیر؛ همراهی با دولت برای خدمت به مردم بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب را بر خود فرض لازم می‌دانیم و موفقیت رئیس جمهور منتخب را در بهبود مشکلات معیشتی، اشتغال، مسکن و مسائل فرهنگی از درگاه خدای متعال خواستاریم.