سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستگیری اخلالگران اقتصادی با هزار میلیارد کلاهبرداری

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:18
فرمانده انتظامی البرز از دستگیری 2 اخلالگر در نظام اقتصادی با یک هزار و20 میلیارد ریال کلاهبرداری در این استان  ‏خبر داد.
ارزي،كرج،ماموران،پليس،استان،اقتصادي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج به نقل از پلیس البرز، سردار "حمید هداوند" اظهار داشت: در پی وصول یک فقره پرونده اقتصادی از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک شهرستان کرج با موضوع اخلال در نظام ارزی در خصوص شکایت مدیریت یکی از بانک های استان علیه یک شرکت ، رسیدگی به موضوع به صورت تخصصی در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های مقدماتی مشخص شد شرکت مذکور بابت خریدهایی که داشته و سررسیدهایی که موعد آن فرا رسیده بود تاکنون اقدام به رفع تعهد ارزی ننموده و با این کار در نظام ارزی اخلال وارد کرده است.
هداوند بیان کرد: ماموران پس از استعلام و به دست آوردن مستندات و دلایل و مدارک مربوط به پرداخت حواله سررسیدها ، دستور قضایی را اخذ و ٢ نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
وی گفت: با پیگیری های ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان متهمان بلافاصله نسبت به ارائه مستندات رفع تهعدات به واحد ارزی بانک مربوطه اقدام و پرونده برای تعیین تکلیف و اتخاذ تصمیم لازم قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک شهرستان کرج ارسال شد.
انتهای پیام/