سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سردار نقدی: موج بیداری تا عمق اردوگاه دشمن پیش رفته است

مشرق | سیاسی، سیاسی | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:17
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز دنیا شاهد موج بیداری ملت‌هاست، گفت: در دنیا یک حرکت جهانی شکل گرفته و این حرکت عظیم تا عمق اردوگاه دشمن پیش رفته و ادامه دارد.
شهيد،شهيدان،رييسي،استكبار،بيداري،سپاه،معاون،نوراني،ماندگار،پ ...

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پیش از ظهر امروز در یادواره شهیدان انصاری و نورانی، شهدای کارمند استان گیلان و نکوداشت شهدای خدمت در تالار مرکزی رشت با بیان اینکه امروز دنیا شاهد موج بیداری ملت‌هاست و یک حرکت عظیم جهانی آغاز شده که آرزوی شهیدان بود اظهار کرد: این حرکت عظیم تا عمق اردوگاه دشمن پیش رفته و ادامه دارد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اذعان به اینکه دانشگاه‌هایی که روزی محل تربیت امثالِ نتانیاهو و فرماندهان رژیم صهیونیستی بود امروز تبدیل به کانون آزادی‌خواهی و فریاد علیه استکبار جهانی شده است تصریح کرد: این بیداری تا عمق کاخ سفید آمریکا هم پیش رفته تا جایی‌که تعدادی از کارمندانش مقابل آن کاخِ سیاه، پرچم فلسطین را به اهتزاز درآورده و بیانیه می‌خوانند.
وی با بیان اینکه متفکرانی که روزی برای توجیه حاکمیت استکبار فلسفه‌بافی می‌کردند امروز از ظلم و جنایت رژیم سفاک صهیونیستی و از غلط بودن راهی که رفتند سخن می‌گویند، گفت: هدف شهدایمان نیز همین موج بیداری بود و این بیداری تا سقوط رژیم صهیونیستی و استکبار ادامه می‌یابد.
نقدی با اشاره به اینکه بیش از ۱۳ هزار کودک مظلوم در غزه به خاک و خون کشیده شدند، بیان کرد: یک وجهِ این حوادث، مظلومیت‌هاست اما وجهِ دیگر جذابیت‌های این راه است؛ مردم دنیا امروز از یک طرف، رییس جمهوری را در جبهه استکبار می‌بینند که شکایات زیادی علیه او می‌شود اما در سوی دیگر شاهد تشییع باشکوه رییس جمهوری در ایران هستند که روی دست مردم با اشک بدرقه می‌شود.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره به تشییع باشکوه شهیدان رجایی، باهنر و رییسی و الگوی حکم‌رانی اسلام که این شهیدان از آن تبعیت کردند، افزود: منطق اسلام می‌گوید با همه وجود به مردم عشق بورز؛ الگویی که شهیدان انصاری و نورانی هم پیرو آن بودند و نام و یادشان ماندگار شد.
وی با اشاره به ساده‌زیستی، رفتار متواضعانه با مردم و خستگی‌ناپذیری شهید رئیسی گفت: شهید رییسی الگوی تمام عیاری برای محک زدن همه دولتمردان شدند؛ این شهید در خدمت به مردم خستگی نمی‌شناخت زیرا کار برای خدا خستگی ندارد؛ و از این‌پس همه مسئولان و دولتمردان با این عیار محک زده می‌شوند.
نقدی، شهید رییسی را مصداق بارز «أشداء علی الکفار رحماء بینهم» دانست و بیان کرد: این شهید هرگز در مقابل دشمنانِ این ملت کم نیاورد و تمام قد ایستاد و از حقوق ملت دفاع کرد و به دشمن باج نداد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه شهید رئیسی تبدیل به اسوه و الگویی ماندگار شدند، افزود: این شهید الگوی حکمرانی اسلامی هستند که در خدمت به مردم و ایستادگی مقابل دشمن از امیرالمومنین علی (ع) الگو گرفته بودند و در مقابل ولایت نیز بسیار مطیع و فروتن بودند.
وی با بیان اینکه کلمه به کلمه سخنان امام (ره) برای شهید انصاری حجت بود و شهیدان رجایی و رییسی نیز همین راه و مرام را دنبال کردند و لذا نام و یادشان برای همیشه در تاریخ این کشور زنده و ماندگار خواهد شد، تصریح کرد: علتِ دیگر اقبالِ مردم دنیا به این تفکر و این انقلاب نیز همین الگوها هستند و امیدواریم دولت جدید بتواند این مسیر نورانی را با عظمت ادامه دهد و این ملت را به قله‌هایی که شایسته آن است برساند.