سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مناف هاشمی: دو رشته در المپیک 2024 تاریخ‌سازی می‌کنند - تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 15:17
دبیرکل کمیته ملی المپیک ابراز امیدواری کرد که شرایط کاروان ایران در المپیک 2024 پاریس بهتر از دوره های قبلی باشد.
المپيك،ورزشكاران،پاريس،حضور،خانم،هاشمي،ورزش،كميته،رشته،وزير

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مناف هاشمی در مراسم نشست صمیمانه وزیر ورزش با ورزشکاران اعزامی به المپیک پاریس گفت: از وزیر ورزش و همچنین محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک که چنین مراسمی قبل از اعزام ورزشکاران به المپیک تدارک دیدند، تقدیر و تشکر دارم.
چنین برنامه‌ای را در سالیان گذشته نداشتیم که ورزشکاران المپیکی کنار مادران خود حضور داشته باشند و این حس بسیار خوبی را به ما انتقال می‌دهد.
وی ادامه داد: کاروان ما تحت عنوان خادم الرضا در المپیک پاریس حضور خواهد داشت که این نام به نام شهید جمهور است.
در حال حاضر شرایط بسیار سختی در دنیا داریم زیرا کودکان جان خود را به راحتی از دست می‌دهند و برای همین هم شعار کاروان را به نام صلح برای کودکان در نظر گرفتیم تا ورزشکاران کشورمان نماد صلح در دنیا باشند.
دبیر کمیته ملی المپیک اظهار داشت: برای نخستین بار 11 خانم در المپیک حضور دارند و همچنین ثریا آقایی به عنوان متقاضی کمیسیون ورزشکاران کمیته بین‌المللی المپیک در کنار 16 خانم دیگر به عنوان نماینده ایران حضور دارد.
برای ما مایه افتخار است که با 12 نماینده خانم در المپیک پاریس شرکت خواهیم کرد.
هاشمی یادآور شد: با حمایت وزیر ورزش و جوانان در دهکده بازی‌ها در کنارتان خواهیم بود.
شاید تعداد‌ ورزشکاران ما در این دوره از مسابقات محدود باشد اما این امیدواری وجود دارد که در 6 رشته بهترین نتایج را بگیریم.
امیدوارم در این دوره شرایط ما بهتر از توکیو و ریو باشد، اما به کسب بهترین نتایج امید داریم.
وی گفت: زحمت اصلی مراسم امروز با کیومرث هاشمی و محمود خسروی‌وفا بود.
امیدوارم بهترین نتیجه کسب شود.
همانند بازی‌های آسیایی هانگژو که با وجود یک پله کاهش در جدول، پنج افتخارآفرینی در ژیمناستیک، دوچرخه سواری، شطرنج، سنگ نوردی رقم زدیم، شک نداریم جدا از سه رشته اصلی (کشتی، وزنه برداری و تکواندو) در المپیک 2024 پاریس دو رشته دیگر با تاریخ‌سازی دل مردم را شاد می‌کنند.
انتهای پیام/