سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیران دولتی آذربایجان شرقی همسو با نماینده ولی فقیه حرکت می کنند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 14:32
تبریز- سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: مدیران دولتی آذربایجان شرقی همسو با نماینده ولی فقیه حرکت می کنند.
استان،نماينده،فقيه،دفاع،محمدي،آذربايجان،انقلاب،اسلامي،غيرت،خطه

به گزارش خبرنگار مهر، تراب محمدی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه امام جمعه تبریز و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: آذربایجان سرافراز و تبریز قهرمان از گذشته دور تجلی عمیق مرکز دفاع از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و کانون بصیرت مثال زدنی و دفاع از ارزش‌ها بوده است.
وی افزود: خطه آذربایجان همیشه در دفاع از انقلاب اسلامی و وطن و غیرت دینی پیشرو بوده است و این غیرت دینی سبب شده است تا در دوران مبارزه با نظام ستمشاهی به نقطه کانونی دفاع از ارزش‌های اسلام تبدیل شود.
سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: ائمه جمعه شهید، علمای بزرگ این خطه منجر شده است تا آذربایجان همیشه در مسیر درست باشند.
دولت مردمی سیزدهم از روی کار آمدن با تثبیت شرایط و احصا فرصت‌ها، تدوین مدل مفهومی توسعه استان و ظرفیت‌های اقتصادی استان به صورت جدی پیگیری و اجرایی کرد و این رویکرد در استان نیز اجرایی شد.
محمدی ابراز کرد: عملکرد سه ساله دولت مردمی سیزدهم در استان مدیون استاندارهای این دوره و نماینده ولی فقیه در استان بوده است.
وی یادآور شد: پنج انتخابات مهم اعم از انتخابات خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری با موفقیت در استان و کشور برگزار شد.
بهار امسال جمعی از خادمین راستین انقلاب در حین خدمت‌رسانی به فیض شهادت رسیدند.
وی بیان داشت: در هشت سال گذشته که نماینده ولی فقیه شهید استان‌مان با جذب حداکثری اقشار مختلف کارنامه درخشان از خود به جای گذاشتند.
محمدی خاطرنشان کرد: با عنایت و درایت رهبر معظم انقلاب، نماینده ولی فقیه جدید در استان معرفی شد و برای این عزیز آرزوی موفقیت داریم.
خادمان ملت همسو با نماینده ولی فقیه در استان خواهند بود.