خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح ضروری است

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 13:55
جانشین ستاد اربعین استان تهران گفت: زائران اربعین برای برخورداری از مزایا و خدمات بیمه‌ای باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.
زائران،اربعين،تهران،استان،تامين،ارائه،نايبي

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محسن نایبی در ششمین جلسه ستاد اربعین استان تهران بر لزوم ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح جهت بهره مندی از خدمات بیمه‌ای در این سفر تاکید کرد.
نایبی اظهار کرد: هرگونه خدمات‌دهی به زائران اعم از ارز زیارتی، خدمات بیمه، و تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس و سایر خدمات، منوط به ثبت نام در سامانه سماح است.
وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود امسال هوا از سال گذشته گرم‌تر باشد خواستار اتخاذ تمهیداتی نظیر ساخت سایه‌بان، تامین آب معدنی و تامین یخ کافی در مسیر تردد زائران شد.
جانشین ستاد اربعین استان تهران افزود: جمعیت هلال احمر ساخت درمانگاه‌های سیار در داخل کشور و هم در کشور عراق را در دستور کار قرار دهد تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به زائران اربعین ارائه دهیم.
معاون امنیتی استاندار تهران ارائه خدمات سفر به زائران اربعین حسینی را از جمله مهم‌ترین مسئولیت‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان عنوان و بیان کرد: اداره راهداری استان تهران نیز با استفاده از ظرفیت داخلی شرکت‌ها، سازمان‌های نظامی اتوبوس‌های مورد نیاز را تامین کند تا با ارائه خدمات مناسب به زائران، شاهد ایجاد خلا در سرویس دهی به مسافران بین شهری نباشیم.