خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست قرار گرفته‌ است

مهر | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 13:49
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پلیس امنیت اقتصادی با توجه به اینکه در ریل درست خود قرار گرفته است و با تمرکز بر پرونده‌های کلان مفاسد اقتصادی، سودجویان را از اعمال مجرمانه پشیمان می‌کند.
پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست قرار گرفته‌ است

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با کارکنان پلیس امنیت اقتصادی گفت: صمیمانه از تلاش شما و نیروهای مرزبانی و استان‌ها که در این دریای پر تلاطم فساد اقتصادی، راه مبارزه را انتخاب کردید خدا قوت می‌گویم.
وی افزود: برای رسیدن به هدف و نتیجه گرفتن در این دریای پر تلاطم که شما قدم گذاشتید به تمرکز و صبر زیاد احتیاج دارید و ما باید این مسیر طولانی را با تلاش طی کنیم.
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی در ریل درست خودش قرار گرفته است، عنوان داشت: این پلیس حرکت به سمت هدف را در ریل درستش شروع کرده است که نتیجه تلاش مدیران خوب و پرکار این مجموعه است.
سردار رادان تاکید کرد: پرونده‌های ریز و خُرد نباید حرکت شما را از این مسیر درست کُند کند، با تمرکز بر پرونده‌های کلان در حوزه سوخت، گمرک و دیگر مفاسد اقتصادی، سودجویان را از اعمال مجرمانه خود پشیمان کنید، در این صورت پرونده خُرد نیز به خودی خود از بین می‌رود.
فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: مقابله جدی با سودجویان و قاچاقچیان کالا که اقتصاد کشور را فلج می‌کنند و همچنین حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان داخلی از مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی است که باید با جدیت دنبال شود.
وی با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی می‌تواند برای فراجا اقتدار باشد، گفت: در انجام مأموریت‌ها اشراف اطلاعاتی و استفاده از نوآوری مهم و ضروری است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.