خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پاکدامن:زمان برد همه کنارمان هستند، زمان شکست خانواده‌ها - تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 13:31
ملی پوش شمشیربازی گفت: زمانی که پیروز می شویم، همه کنار ما هستند، ولی زمان شکست، فقط خانواده ها کنار ما حضور دارند.
المپيك،ورزش،حضور،ملي،كميته،جوانان،وزارت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نشست صمیمی وزیر ورزش و جوانان و ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک پاریس با حضور مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در هتل المپیک برگزار شد.
کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک، محمد شروین اسبقیان معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش، سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، برنا فیروزی و مریم کاظمی‌پور معاونان وزارت ورزش، جمعی از روسای فدراسیون‌های اعزامی به المپیک، ورزشکاران و کادر فنی تیم‌های ملی در این مراسم حضور داشتند.
علی پاکدامن ملی‌پوش شمشیربازی در این نشست گفت: باعث افتخار است که امروز در این جمع حضور دارم و سابقه نداشته که چنین مراسمی با حضور خانواده‌های المپین‌ها برگزار شود و اینگونه عازم المپیک شویم.
وی ادامه داد: می‌خواهم به نکته مهمی اشاره کنم؛ زمانی که پیروز می‌شویم، همه کنار ما هستند، ولی زمان شکست، فقط خانواده‌ها کنار ما حضور دارند و فقط با دعای آنها است که می‌توانیم ادامه دهیم.
کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر ایران عنوان کرد: امیدواریم کاروان ایران بهترین نتیجه را در المپیک رقم بزند و نماینده خوبی برای ورزش ایران در پاریس باشیم.
از وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم که برای اولین بار چنین فرصتی پیش آورد تا کنار خانواده‌های‌مان باشیم.
انتهای پیام/