خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ساعت کاری ادارت استان فارس کاهش یافت؛ از ساعت 8 تا 11

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 13:13
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس اعلام کرد: ساعت کاری اداره های فارس به دلیل ماندگاری گرمای هوا، شنبه 23 تیر از 6 تا 11 اعلام شد.
مراكز،فارس،مديريت،ساعت،مصرف،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محسن نعمتی اظهارداشت: با استناد به دومین مصوبه کارگروه مدیریت مصرف انرژی استان، ساعت کار همه دستگاه‌های اجرایی استان (موسسات عمومی دولتی، غیردولتی و بانک‌ها، شنبه، 23 تیر از ساعت 6 صبح تا 11 تعیین شده است
وی اعلام کرد: دادگستری‌های سراسر استان فارس هم تا پایان فصل اوج مصرف (شهریور ماه) در روز‌های پنجشنبه به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس افزود: بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و اتفاقات، خدمات امداد جاده‌ای، مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، اورژانس، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت‌کاری، آتش‌نشانی و مراکز انتظامی، بخش عملیاتی خدمات پست و تأمین کالا‌های ضروری هم شنبه، 23 تیر باز هستند و باید طبق روال قبل ارائه خدمت کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس تاکید کرد: مراکز تجاری پرمصرف با همکاری شرکت‌های توزیع برق و اصناف، زمینه کاهش مصرف برق را با هر روش ممکن از جمله تعطیلی این مراکز از ساعت 11 تا 17 فراهم کنند.
انتهای پیام/424/.