سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پس لرزه های بیداری اسلامی کاخ سفید را لرزاند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 13:07
رشت_ معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه بیداری اسلامی تا عمق کاخ سفید رفته است، گفت: شهید جمهور عیار الگوی حکمران اسلامی است.
شهيد،اسلامي،جمهور،رئيسي،بيداري،سردار،نقدي،سپاه،هماهنگ،معاون، ...

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر پنجشنبه در یادواره ۲۵۷ شهید کارمند استان گیلان و گرامیداشت شهدای خدمت با محوریت شهیدان انصاری و نورانی در تالار مرکزی رشت اظهار کرد: امام راحل با شکل دهی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در جهان پدید آورد و امروز صدای بیداری اسلامی تا آن سوی مرزها رسیده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه بیداری اسلامی تا عمق کاخ سفید رفته است، گفت: سیاست‌های جنایت کارانه آمریکا و استکبار به واسطه بیداری اسلامی مورد اعتراض مردم همان کشور قرار گرفته است.
سردار نقدی با اشاره به فلسفه شکل گیری نهضت امام حسین (ع) اضافه کرد: قیام عاشورا در خط و مسیر حمایت از مستضعفان بوده و این حرکت با بیداری اسلامی ادامه پیدا کرد.
وی با اشاره به ظلم و جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطین افزود: عمق جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین به اندازه‌ای عمیق و دردناک است که روز تولد و شهادت کودکان فلسطینی در روز است.
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه اسلام ناب محمدی در عشق ورزی به مردم تاکید می ورزد، گفت: شهید جمهور و شهدای خدمت در عشق مردم و ولایت ذوب بودند.
سردار نقدی با بیان اینکه شهید رئیسی الگو طلایی مدیریت جهادی بود، اضافه کرد: ساده زیست، متواضع، مردمی، خستگی ناپذیری و انقلابی بودن از شاخصه‌های مهم شهید رئیسی بود.
وی با بیان اینکه شهید جمهور عیار الگوی حکمران اسلامی است، افزود: مدیران، مسؤولان و خادمین نظام در خدمتگذاری با شهید رئیسی به عنوان عیار الگوی اسلامی مورد مقایسه قرار می‌گیرند.
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه شهید رئیسی یک قدم در مقابل دشمن عقل نشینی نکرد، گفت: شهید همان اندازه که در مقابل مردم متواضع و فروتن بود همان اندازه در مقابل دشمن قاطع و سرسخت بود.
سردار نقدی با اشاره به ویژگی‌های شهید انصاری بیان کرد: کلمه کلمه بیانات امام راحل برای شهید انصاری حجت بود.
وی با اشاره به توفیقات وعده صادق در محور مقاومت و ضربه به اسرائیل افزود: عملیات وعده صادق از شاهکارهای شهید جمهور بود.
معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر لزوم استمرار راه شهید جمهور در دولت چهاردهم اضافه کرد: دولت منتخب رهروی منویات و حرکت شهید جمهور باشد.