خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خط اتوبوسی مشهد-کربلا راه‌اندازی شد

مشرق | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 12:43
رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان‌رضوی گفت: نخستین خط مسافربری بین‌المللی بین مشهد و شهرهای کربلا و نجف با ناوگان اتوبوس و ون راه‌اندازی شد.
حمل،نقل،ناوگان،مشهد،اتوبوسي،مسافربري،كربلا

به گزارش مشرق، نصیر برادران روز پنجشنبه افزود: خدمات مسافربری در این خط جاده‌ای بین‌المللی با ناوگان ایرانی و عراقی به صورت یکسره و مستقیم هر هفته چهار سرویس بین مشهد و شهرهای نجف و کربلا و از طریق مرز مهران انجام می شود.
وی بیان کرد: در حال حاضر سه شرکت حمل و نقل بین‌المللی مسافر مجهز به ناوگان اتوبوس و یک شرکت حمل و نقل بین المللی دیگر با ناوگان ون و با مشارکت طرف عراقی اقدام به جابجایی منظم مسافران در مسیر مشهد به عتبات عالیات و بالعکس را آغاز کرده اند.
رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی اظهار کرد: نخستین سرویس منظم اتوبوسی از موارد ذکر شده روز یکشنبه هفدهم تیرماه اعزام شد و فروش اینترنتی بلیط توسط شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی مسافربری استان در سامانه های www.Safar۷۲۴.ir و www.Tarabari۷۲۴.com انجام می شود.
برداران گفت: اکنون هزینه سفر اتوبوسی در مسیر مشهد- کربلا به مبلغ ۲۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.