سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برخوردقاطع دامپزشکی سمنان باتخلفات؛ روند وقوع،کاهشی شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 10:31
معاون اداره کل دامپزشکی استان سمنان با اشاره به عزم این اداره کل برای برخورد قاطع با متخلفان در این حوزه گفت: با اقدامات صورت گرفته روند وقوع تخلفات در حوزه دامپزشکی استان سمنان کاهشی شد.
سمنان،استان،دامپزشكي،تخلفات،سلامت،حوزه

وحید قدس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: با نظارت دقیق و برخوردهای بازدارنده در حوزه تخلفات دام‌پزشکی شاهد کاهش 2 و نیم برابری تخلفات نسبت به سال قبل هستیم.
وی با اشاره به اینکه سلامت فرآورده‌های خام دامی سلامت جامعه را به دنبال دارد، افزود: نظارت‌های دقیق و مستمر از واحدهای عرضه‌کننده این اقلام در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
معاون اداره کل دامپزشکی استان سمنان با بیان اینکه تخلف بهداشتی خط قرمز دامپزشکی استان سمنان است، ابراز داشت: در سه‌ماهه امسال 14 پرونده تخلف حوزه دامپزشکی در استان سمنان تشکیل‌شده است.
قدس هدف شناسایی تخلفات بهداشتی را مقابله جدی با عوامل تهدید کننده سلامت جامعه اعلام کرد و اظهار داشت: از تعداد پرونده‌های ذکرشده دو مورد به شعب دادسرا و دادگاه ارسال‌شده است.
وی همچنین از ارجاع 11 پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی استان سمنان خبر داد و عنوان داشت: یک پرونده نیز به تخلفات واحدهای صنفی استان سمنان ارجاع شده است.
معاون اداره کل دامپزشکی استان سمنان با تأکید بر اینکه با متخلفان حوزه سلامت و بهداشت مردم برخورد قاطع خواهیم کرد، بیان داشت: واحد حقوقی دامپزشکی استان سمنان با شدت روی تخلف‌های بهداشتی حساسیت داشته و با تخلفات این حوزه که آسیب به سلامت مردم می‌رساند برخورد جدی خواهد کرد.
انتهای پیام/363/