سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جوایز میلیونی برای مسابقه عکاسی محرم در قشم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 10:31
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: با هدف به تصویر کشیدن آیین های ویژه عزاداری در ماه محرم در این جزیره، یک مسابقه عکاسی با جوایز میلیونی برگزار می شود.
نفر،ريال،غفاري،بكشند،علاقمندان،قشم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، محمد غفاری با دعوت از هنرمندان عکاس شهرستان قشم برای شرکت در این مسابقه، اظهار داشت: عکاسان باید با در نظر گرفتن باورهای عمومی و اعتقادات مردم در برگزاری آیین‌های عزاداری محرم و با خلاقیت و ابتکار نسبت به ثبت صحنه‌های ویژه این آیین‌ها اقدام کنند.
وی هزینه شرکت در این رقابت را رایگان اعلام کرد و افزود: در پایان این مسابقه جوایزی به عکس های برتر اعطا خواهد که جایزه نفر اول بخش حرفه‌ای این فراخوان 40 میلیون ریال، نفر دوم 30 میلیون ریال و نفر سوم هم 20 میلیون ریال خواهد بود.
این مقام مسوول با بیان اینکه علاقمندان می‌توانند با دوربین و یا تلفن همراه خود، صحنه‌های مهم این آیین‌ها را به تصویر بکشند، گفت: در بخش موبایلی هم به نفر اول 15 میلیون ریال، نفر دوم 10 میلیون ریال و نفر سوم هم پنج میلیون جایزه اهدا خواهد شد.
غفاری با اشاره به اینکه این رقابت با همکاری انجمن عکاس خلیج فارس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: علاقمندان از هفتم محرم‌ می‌توانند سوژه‌های مناسب خود را به تصویر بکشند و بررسی این بخش از مسابقات هم روز سه‌شنبه دوم مردادماه با هدف معرفی عکس‌های برتر انجام می‌شود.
انتهای پیام/7558