خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تداوم ویرانگری و بمباران غزه در ۲۷۹امین روز جنگ

مهر | بین‌الملل | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 05:36
منابع رسانه‌ای بامداد امروز (پنج‌شنبه) از تداوم حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه و افزایش شمار شهدا و مجروحان خبر دادند.
غزه،هدف،گزارش،قرار،اشغالگران

به گزارش خبرگزاری مهر، اشغالگران رژیم صهیونیستی در دویست و هفتاد و نهمین روز از جنگ غزه نیز به حملات و ویرانگری خود در این منطقه ادامه دادند.
شبکه «الجزیره» بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.
شبکه «المیادین» هم خبر داد که شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب و اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفتند.
کانال تلگرامی قدس الاخباریه هم بامداد امروز گزارش داد که توپخانه‌های اشغالگران منطقه الصبره در جنوب نوار غزه را هدف گلوله‌های توپخانه قرار دادند.
منابع فلسطینی همچنین گزارش دادند که اشغالگران هم اکنون در حال هدف قرار دادن منازل مسکونی فلسطینیان در مرکز شهر رفح در جنوب غزه هستند.
وزارت بهداشت غزه در دویست و هفتاد و نهمین روز جنگ از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این باریکه به فراتر از ۳۸ هزار و ۲۹۵ تن خبر داد.