سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آموزش و پرورش تنگستان در برگزاری جشنواره خوارزمی حمایت شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 02:55
بوشهر- امام جمعه اهرم گفت: میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تنگستان از جشنواره خوارزمی یکی از افتخارات این مجموعه است که باید پشتیبانی لازم انجام شود.
پرورش،آموزش،شهرستان،تلاش،تنگستان،ميزباني

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب پهلو زاده چهارشنبه شب در نشست شورای آموزش و پرورش تنگستان عنوان داشت: در بحث میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان از جشنواره خوارزمی که یکی از افتخارات این مجموعه است با توجه به ظرفیت شهرستان در میزبانی از این جشنواره نیاز است پشتیبانی لازم از این مدیریت آموزش و پرورش انجام شود.
امام جمعه اهرم تصریح کرد: در بحث راه اندازی مدرسه صدرا در تنگستان نیاز اداره آموزش و پرورش شهرستان در راه اندازی تلاش بیشتر کنند.
وی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری دومین مرحله کنکور سراسری قرار داریم اضافه کرد: کنکور، آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز در زندگی جوانان و آینده سازان ایران اسلامی است که نتیجه سال‌ها تلاش و همت علمی آنان در این امتحانات رقم خواهد خورد لذا همه دست اندر کاران باید با تلاش و همت مضاعف زمینه را برای برگزاری هر چه مطلوب‌تر این آزمون فراهم آورند.