سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عدالت مالیاتی سرلوحه باشد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 21 تیر 1403 - 00:01
قزوین- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدالت مالیاتی سرلوحه باشد، گفت: خروجی مالیات برای مردم تبیین شود.
مالياتي،امور،استان،قزوين،خروجي،تبيين،ماليات

به گزارش خبرنگار مهر، سالار آبنوش بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیران اداره کل امور مالیاتی استان قزوین اظهار کرد: وحدت و انسجام میان هر ۴ نماینده استان برای انجام امور استان وجود دارد و هیچ بهانه ای برای انجام امور مردم وجود ندارد.
وی با اشاره به لزوم رعایت عدالت مالیاتی افزود: در حوزه مالیاتی آنچه اولویت دارد رعایت عدالت مالیاتی است که این امر یک موضوع تخصصی است و لازم است هم در دریافت مالیات اصول و شاخص ها عادلانه باشد و هم خروجی دریافت این مالیات برای مردم تبیین شود.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات زبان گویای مردم نسبت به مسئولان است و اگر این مشارکت را ارزیابی کنیم، خروجی عملکرد دستگاه ها نیز مشخص خواهد شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم کشور ما که در انتخابات اخیر این مشارکت مطلوب را رقم زدند، ارزش و جایگاهی دارند که باید برای انجام امور آنها از هیچ کوششی دریغ نکرد.
آبنوش تصریح کرد: لازم است تا زمانی از امورات مسئولان به صحبت مستقیم با مردم بگذرد تا اهداف، خدمات و دستاوردهای دستگاه ها برای مردم تبیین شود.
در این دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه متبوع، دغدغه و خدمات ارائه شده را ‌تشریح کرد.