خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کارگاه آموزشی حافظان قرآن کریم در ساری برگزار شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 21:48
ساری - کارگاه آموزشی یک روزه آمادگی حافظان راه یافته به مرحله دوم(شفاهی) اعطای مدرک تخصصی حفاظ قرآن کریم در ساری برگزار شد.
حافظان،مدرك،آزمون،تخصصي،مرحله،برگزار

حجت الاسلام اسماعیل رمضانی رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی مازندران در گفت که با خبرنگار مهر افزود: کارگاه آموزشی یک روزه آمادگی حافظان راه یافته به مرحله دوم (شفاهی) اعطای مدرک تخصصی حفاظ برگزار شد.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: نخستین کارگاه آموزشی آمادگی حافظان راه یافته به مرحله دوم نوزدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم مازندران، در سالن همایش شهید فخری زاده مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران استان در ساری برگزار شد.
وی عنوان کرد: این کارگاه با تدریس استاد و حافظ بین المللی قرآن کریم دکتر بحرالعلوم با حضور ۵۰ نفر از حافظان مرکز و شرق استان برگزار شد.
حجت الاسلام رمضانی افزود: در این کارگاه حافظان با روش‌های برگزاری آزمون شفاهی و نحوه ارائه محفوظات و ملاک‌های سنجش آزمون شفاهی در مرحله دوم آشنا شدند.
لازم به ذکر است نخستین مرحله آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور ۱۸۴ نفر از حافظان قرآن کریم برگزار شد که در این آزمون ۱۴۰ نفر به مرحله دوم راه بافتند.
آزمون شفاهی اعطای مدرک تخصصی به حفاظ از تاریخ ۲۷ تیر لغایت ۱۰ مرداد برگزار شده و به قبول‌شدگان مدرک تخصصی حفظ از درجه ۱ تا ۵ اعطا می‌شود