خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۳۲ نفر اراذل‌واوباش در لرستان دستگیر شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 21:07
خرم‌آباد - فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری ۳۲ نفر اراذل‌واوباش در این استان خبر داد.
دستگاه،اجراي،سردار،كشف،انتظامي،طرح،توقيف

به گزارش خبرنگار مهر، سردار یحیی الهی عصر امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: در راستای اجرای تدابیر و رهنمودهای سردار فرمانده کل انتظامی مبنی بر اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به‌منظور پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز، با حضور عوامل انتظامی استان، چندین مرحله عملیات ضربتی جداگانه در سطح حوزه استحفاظی استان اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح ۶۴ خرده‌فروش و دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و ۷۳ کیلو ۵۸۵ گرم انواع مخدر و ۱۲ هزار و ۲۵۷ حبه قرص روان‌گردان از آنها کشف و ۱۴۲ معتاد متجاهر جمع‌آوری شد.
فرمانده انتظامی لرستان، کشف دو هزار ۶۹۴ و ۲۶۱ قلم انواع کالای قاچاق شامل لوازم آشپزخانه، کولرگازی، البسه قاچاق، مواد دخانی، سوخت و غیره به ارزش تقریبی ۱۲۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال و توقیف تعداد ۱۵ دستگاه خودروی «شوتی» و چهار دستگاه کامیون و دستگیری ۱۰ نفر دراین‌خصوص از دیگر توفیقات این طرح عنوان کرد.
سردار الهی، همچنین از دستگیری ۳۶ سارق و سه مال‌خر خبر داد و گفت: مقادیری از اموال مسروقه کشف و تحویل مال‌باختگان شد.
وی گفت: در اجرای دستور قضائی ۱۳۹ نفر و ۳۲ اراذل‌واوباش دستگیر و ۱۱۰ دستگاه خودرو و ۴۸ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف شدند.