خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: امنیت خط قرمز پلیس است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 20:13
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مردمی و مکتبی بودن مهمترین ویژگی پلیس ایران اسلامی است.
امنيت،انتخابات،پليس،حضور،ايران،آراي،برگزار،جمهوري،اسلامي،آرا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به برگزاری انتخابات در امنیت کامل، اظهار داشت: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دو دوره و در کمال امنیت برگزار شد که این اتفاق مهم حاصل تلاش شبانه روزی پلیس در حراست از امنیت و آرای مردم بوده است، تأمین امنیت انتخابات یکی از اقدامات ارزنده‌ای بود که با حضور گسترده و چشمگیر مأموران جان بر کف پلیس به خوبی انجام شد که جای تقدیر و قدردانی دارد.
وی افزود: اقدامات پلیس در تأمین امنیت انتخابات و حراست از آرای مردم ستودنی است و ملت ایران همیشه قدردان امنیت، آسایش و آرامش جامعه هستند، انتخابات در کشور ایران به برکت حضور و‌ فعالیت‌های نیروهای زحمتکش انتظامی در شرایط مناسب و به دور از هرگونه مشکل برگزار می‌شود در حالی که در آمریکا این مهم پر از تشنج و به دور از هرگونه اخلاق انتخاباتی برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: مردمی و مکتبی بودن مهمترین ویژگی پلیس ایران اسلامی است و پلیس برای حفظ امنیت و آرامش شهروندان به صورت شبانه‌روزی در حال انجام وظیفه است و در روز انتخابات نیز در کنار سایر ماموریت‌های خود، وظیفه تامین امنیت انتخابات را عهده دار بود و با حضور خود از هرگونه اخلال در نظم و امنیت جلوگیری کرد.
دری نجف‌آبادی عنوان کرد: انتخابات در سراسر کشور با حضور نیروی‌های پلیس همانند دوره‌های قبل در کمال اقتدار و آرامش برگزار شد و مردم عزیز به خاطر دارند در نخستین مرحله این انتخابات نیز همکاران پلیس با فداکاری و نثار جانشان از آرای مردم مراقبت کردند و در کنار مردم و برای صیانت از آرای آنان حضور داشتند.
وی با بیان اینکه حوزه و دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران جایگاهی برای پرورش اولواالالباب است که ادامه دهنده راه ائمه و اولیاء الهی و روش و سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) است، گفت: نامزدهای ریاست جمهوری در جمهوری اسلامی ایران به تمامی موازین شرعی و اصول انقلاب اسلامی پایبند هستند و برای خدمت به مردم و نظام سوگند یاد می‌کنند که این خود از جایگاه والایی برخوردار است.
انتهای پیام/711/