خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دانشگاه‌های استان بوشهر روند موفقی را سپری می‌کنند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 19:43
بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه‌های استان بوشهر روند موفقی را سپری می‌کنند.
استان،نمايندگي،دشتي،بوشهر،دانشجويي،مسئولان،دانشگاه

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ملکی‌زاده بعد از ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار کرد: تلاش‌های حجت‌الاسلام دشتی در عرصه آموزش، دانشجویی و فرهنگی در سال‌های متمادی همواره با موفقیت همراه بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: حجت‌الاسلام دشتی یکی از مدیران خوب نهادهای نمایندگی در سطح کشور بودند و با مسئولان مختلف دانشگاه‌ها و با معاونین آموزشی، پژوهشی و دانشجویی تعاملی بسیار خوب وجود داشت.
ملکی‌زاده افزود: یکی از موفقیت‌های حجت‌الاسلام عباس دشتی، کشف چهره‌ها و استعدادها بود که در حال حاضر از بزرگان استان و کشور محسوب می‌شوند.
وی بیان کرد: در سال‌های پرفراز و نشیب سیاسی کشور، دانشگاه‌های استان بوشهر شاهد مدیریتی کم تنش و موفق بودند.
وی با اشاره به انتخاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا جمالی به‌عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گفت: همه مسئولان دانشگاه‌ها و معاونین این مجموعه، آمادگی دارند تا همانند گذشته یک همکاری تنگاتنگ، شایسته با مسئولان نهادهای نمایندگی دانشگاه‌ها در استان داشته باشند و باقدرت و قوت، همکاری و تعامل در این مسیر را ادامه دهند تا آموزش، تعلیم و تربیت بسیار خوبی را در حوزه دانشجویی و فرهنگی شاهد باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اضافه کرد: دانشگاه حوزه‌ای است به‌غایت خاص و متفاوت از سایر حوزه‌ها و می‌طلبد که با مدیریتی با درایت و تدبیر، رسالتش انجام شود.