خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تهرانی‌ها منتظر وزش باد شدید باشند

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 19:43
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: تهران و نواحی استان‌های البرز و سمنان شاهد وزش باد شدید و رگبار پراکنده باران خواهند بود.
نقاط،شمال،وزش،البرز،باد،شرق

صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه امشب در نواحی غرب و شمال غرب کشور شاهد بارش باران و وزش باد هستیم، گفت: امشب در برخی نقاط استان آذربایجان غربی، نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات استان‌های مازندران، البرز، تهران، سمنان، گلستان، کرمان و شمال هرمزگان رگبار رعد و برق و وزش باد شدید را شاهد خواهیم بود.
وی ادامه داد: امشب پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های مازندران و اردبیل، ارتفاعات استان‌های البرز، تهران، سمنان، گلستان، کرمان، شمال هرمزگان و جمعه علاوه بر این مناطق در برخی نقاط خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی در ساعات بعدازظهر و شب رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
ضیائیان با بیان اینکه از امشب تا روز جمعه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، جنوب شرق، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده دور از انتظار نیست.
وی افزود: شرق دریای عمان در پنج روز آینده مواج است.
خبرنگار : محبوبه کباری