خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لزوم به روز بودن دانش مربیان و داوران کردستانی در رشته‌های مختلف

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 19:37
سنندج_مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: هیات کونگ فو استان در بخش مردان و بانوان، موفق عمل کرده و این موفقیت نشانه نظم و قانونمندی است.
هيأت،فو،كونگ،كردستان،مسابقات،رزمي

به گزارش خبرنگار مهر، آمنه غلام ویسی عصر چهارشنبه در مجمع سالانه هیأت کونگ فو و ورزش‌های رزمی کردستان، بر لزوم احترام به پیشکسوتان در هیأت‌ها تاکید کرد و افزود: به روز بودن دانش مربیان، داوران و اعضای کادر فنی هیأت‌ها بسیار مهم است، همان چیزی که در هیأت کونگ فو استان به آن توجه شده است.
وی با بیان اینکه هیأت کونگ فو کردستان در بحث جذب حامی مالی و اسپانسرینگ خوب عمل کرده است، از این هیأت خواست تجربیات خود را در اختیار دیگر هیأت‌های ورزشی استان قرار دهد.
«باقر محمدی» رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی کردستان هم اظهار کرد: سال گذشته دوره‌های بازآموزی مربی گری در تمام درجات در سنندج برگزار شد، ضمن اینکه در مسابقات رده‌های سنی فدراسیون نیز حضور پیدا کرده ایم.
باقر محمدی افزود: امسال نیز برای میزبانی مسابقات بین المللی اعلام آمادگی کرده ایم که امیدواریم مورد تأیید فدراسیون قرار گیرد و به احتمال فراوان این مسابقات در مهر ماه امسال به میزبانی کردستان برگزار شود.