خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هیأت‌های استانی باید به فکر ایجاد منبع درآمد مستقل باشند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 19:31
سنندج_رییس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: کمک‌های مالی فدراسیون‌ها محدود هستند و این اعتبارات کافی نیست و هیأت‌های استانی باید به فکر ایجاد منبع درآمد مستقل برای خود باشند.
فدراسيون،فو،كونگ،بودجه،رزمي،منش،كردستان،هنرهاي

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعباس هاشمی منش عصر چهارشنبه به منظور حضور در مجمع سالیانه هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی کردستان به این استان سفر کرد.
وی در این مجمع اظهار کرد: هیأت‌های ورزشی جدا از فدراسیون، به دنبال جذب کمک مالی شرکت‌ها یا واحدهای تولیدی باشند.
وی افزود: وزارت ورزش و جوانان بودجه قابل توجهی برای فدراسیون‌ها در نظر نمی‌گیرد و اعتبارات اندکی در این زمینه اختصاص می‌یابد و هیأت‌ها نباید روی این بودجه کم حساب باز کنند.
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی یادآورشد: هیأت‌های ورزشی در استان‌هایی مثل کردستان که مرزی هستند، فرصت خوبی برای ایجاد ارتباط با کشورهای همسایه و انجام کارهای اقتصادی و کسب درآمد دارند.
هاشمی منش، هیأت کونگ فو کردستان را از جمله هیأت‌های بسیار خوب و منسجم توصیف کرد و گفت: انتظارم از هیأت‌ها این است که برنامه ریزی دقیقی در بحث بودجه داشته باشند؛ ضمن اینکه در صورت وجود اعتبار، عادلانه این بودجه در اختیار هیأت‌های استانی قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: آئین نامه فدراسیون مربوط به گذشته و در حال اصلاح است که امیدواریم به زودی در مجمع وزارت ورزش و جوانان، اصلاحیه آن به تصویب برسد.
رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی، یکی از برنامه‌های فدراسیون را حداقل ۲ اعزام برون مرزی در سال اعلام و اضافه کرد: مسابقات داخلی هم براساس درخواست استان‌ها و با هماهنگی مدیران کل ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
هاشمی منش به این هم اشاره کرد که طی ماه‌های آینده مسابقات آسیایی به میزبانی شهر کرمانشاه برگزار می‌شود و برنامه ریزی ها در حال انجام است.