خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جمعیت جانبازان پیروزی پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 19:30
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات، پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت.
اسلامي،جانبازان،جمعيت،انقلاب،انتخابات،جنابعالي،تحقق،جايگاه،ن ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات، پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را به وی تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
نظام مقدس جمهوری اسلامی با طرح نوین حکمرانی مردمسالاری دینی با میدانداری معمار بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و تداوم آن بدست بزرگ شاگرد و جانشین شایسته مکتب آن حضرت، مقام معظم رهبری طرحی نو را مقابل جهانیان و مکاتب خود ساخته بشری قرار داد.
انتخابات قطعه مهم و اساسی از پازل حکمرانی برای تحقق آرمان ها و راهبردها، در چارچوب قانون اساسی و نظام سیاسی است.
جناب آقای دکتر پزشکیان
آنچه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام نتیجه شد سپردن مسئولیت به جنابعالی است که بتوانید طلایه دار بکارگیری ظرفیت های جامعه و کشف فرصتها برای تحقق آرمانها باشید.
فتح قله های جدید می تواند با آمدن و رفتن یک فرد در جایگاه ریاست جمهوری مخدوش و متوقف نشود.
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای جنابعالی بر این باور است که با عبور از دوران فضای رقابت و ورود به فضای هنجارهای رفاقتی، ظرفیتهای حزبی و تشکیلاتی خود را برای تحقق تعهدات قانونی شما بکار ببندد.
ما شما را در جایگاه نهمین رئیس جمهور کشور پس از شهادت آیت الله رئیسی ارج می نهیم و پرچمدار و میراث بان همه دستاوردهایی میدانیم که میباید ایران قوی و سرافراز را در امتداد شهید جمهور به جایگاه بلند و پرشکوه در همه عرصه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و قدرت نظامی برساند.
بهره گیری از انرژی متراکم و خلاق نسل جوان انقلابی و متعهد که دل در گرو پیشرفت و اقتدار کشور دارند و نمی خواهند با آویزان شدن به قدرت ها پیش برویم و سرنوشتشان را دیگران رقم بزنند یقینا پیشران عزم و همت شما در دوره جدید مدیریتی خواهد بود.
جمعیت جانبازان بر این امید است که جنابعالی با توکل به خداوند قادر متعال و گوش جان سپردن به منویات مقام معظم رهبری و تکیه بر نیروی عظیم ملت سلحشور به اهداف بلند این نظام که همانا ایران قوی می باشد برسید.
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی
انتهای پیام/