سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختصاص 3هزار کلاس درس به اسکان زائرین در مشهد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 18:13
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تجهیز 3هزار و 590 کلاس درس و 900 کلاس در گروه های مختلف برای اسکان زائرین در مشهد خبر داد.
پرورش،آموزش،رضوي،خراسان،آموزشگاه،اسكان،مشهد،محمدزاده،زائران

حسن محمدزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم از مشهد، اظهار داشت: با توجه به اینکه آموزش و پرورش خراسان رضوی مانند سایر استان‌ها از هفته آخر خردادماه، پایگاه‌ها و مدارس را آماده و مهیا می‌کند تا بتواند از مهمانان و زایرین علی‌بن موسی الرضا(ع) پذیرایی کند بنابراین 45 پایگاه پیش‌بینی‌شده در آموزش و پرورش خراسان رضوی که 40 پایگاه در شهرستان‌های استان و 5 پایگاه در شهر مشهد را تجهیز کرده‌ایم.
وی در مجموع 454 آموزشگاه را جهت اسکان زائرین اعلام کرد و افزود: از 456 آموزشگاه 364 آموزشگاه در مشهد و 90 آموزشگاه در سایر شهرستان‌ها پیش‌بینی شده است.
محمدزاده خاطرنشان کرد: 4 هزار و 490 کلاس درس در خراسان رضوی تجهیز شده‌اند که از این تعداد 3590 در مشهد و 900 کلاس در گروه‌های مختلف الف و ب و اضطراری نیز تجهیز شدند تا به‌همت همکاران در سطح ادارات آموزش و پرورش میزبانی از زائران آقا علی‌بن موسی الرضا را در تابستان و ایام محرم و دهه آخر صفر داشته باشیم.
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام اینکه آموزش و پرورش خراسان رضوی از نظر کیفی و کمّی در مجموع بررسی ناظران و ارزیابان کسب مقام اول را در سطح کشور در حوزه اسکان داشته است ادامه داد: زائران فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت www.eskan.medu.ir مدرسه و کلاس موردنظر خود را انتخاب کنند.
محمدزاده با ابراز اینکه "تمام تلاش خود را برای اسکان فرهنگیان و میزبانی از زائران امام رضا(ع) به‌کار می‌گیریم." عنوان کرد: در زمان حاضر از تمام ظرفیت‌های رفاهی آموزش و پرورش استان استفاده کرده‌ایم و تمامی افراد بسیج شده‌اند تا بتوانیم با کمترین هزینه شرایط اسکان را برای فرهنگیان و مهم‌تر از همه زائرین امام رضا علیه السلام فراهم کنیم.
انتهای پیام/282/+