خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرپرست حجاج ایرانی پس از ۸ هفته به کشور بازگشت

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 16:59
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در پایان حدود ۸ هفته سفر به سرزمین وحی بعدازظهر امروز فرودگاه مدینه را به مقصد میهن اسلامی ترک کرد.
زائران،ايراني،حجاج،مدينه،مكه،ارائه،منوره،مكرمه

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی پس از حدود ۸ هفته سفر به سرزمین وحی و انجام اعمال حج و نظارت و پیگیری امور زائران بعدازظهر امروز چهارشنبه (۲۰ تیر) از فرودگاه مدینه عازم تهران شد.
حجت الاسلام والمسلمین نواب به هنگام ورود به هواپیمای حامل زائران ایرانی به کشور با شماری از حجاج گفت‌وگو و حجی مقبول را برای آنها از خداوند متعال مسئلت کرد.
نماینده ولی فقیه در سفر حج تمتع ۱۴۰۳، برنامه‌های متعددی را در خصوص دیدار با زائران داشت و ضمن حضور در مراکز ارائه دهنده خدمات به حجاج ایرانی در بخش‌های حمل و نقل، تغذیه و تدارکات و درمانی در مدینه منوره و مکه مکرمه، در خصوص ارائه خدمات بهتر به زائران کشورمان توصیه‌هایی ارائه کرد.
برگزاری آئین‌های باشکوه دعای کمیل زائران ایرانی در مدینه منوره و مکه مکرمه، شرکت و سخنرانی در همایش‌ها، دیدار و گفتگو با روحانیان و زائران اهل سنت و روحانیون و مدیران کاروان‌های اهل تشیع، ملاقات با جانبازان سرفراز انقلاب اسلامی و نمایندگان بعثه های مراجع عظام تقلید و همچنین برگزاری و حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت از جمله برنامه‌های سرپرست حجاج ایرانی در طول ایام اقامت در مکه و مدینه بود.