خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آفرین‌واره بین‌المللی راوی عشق در زنجان برگزار می‌شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 16:24
زنجان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری دومین آفرین‌واره بین‌المللی راوی عشق خبر داد.
زنجان،استان،برگزار،عكس،فرهنگ،فيلم،برنامه

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حاج‌علی‌اکبری، ظهر چهارشنبه در نشست خبری دومین آفرین‌واره بین‌المللی راوی عشق اظهار کرد: استان زنجان در قالب قرارگاه شهید آوینی ۶ برنامه فرهنگی و هنری را پیش‌بینی کرده که یکی از آن‌ها آفرین‌واره فیلم و عکس راوی عشق است.
وی با اشاره به اینکه این برنامه قرار بود در سطح ملی برگزار شود، ابراز کرد: با هماهنگی به عمل آمده قرار شد امسال به شکل بین‌المللی برگزار شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هدف از این آفرین‌واره را ترویج فرهنگ عاشورایی خواند و گفت: با توجه به اشتهار استان زنجان به پایتخت شور و شعور حسینی، این برنامه یک رویداد ارزش آفرین محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه آفرین‌واره از ۲۳ تا ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود، عنوان کرد: این رویداد شامل دو بخش فیلم و عکس است که بخش فیلم در دو حوزه مستند و داستانی پیش‌بینی شده است.
حاج‌علی‌اکبری ادامه داد: بخش عکس نیز در دو قسمت عکاسی حرفه‌ای با دوربین‌های حرفه‌ای و پویش مردمی با تلفن همراه برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این آفرین‌واره با محوریت رویدادهای مذهبی است و با دو پایگاه مذهبی زنجان حسینیه اعظم و زینبیه اعظم شرکت خواهند کرد.
تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری بین‌المللی بین اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان زنجان منعقد شد.