خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مربی هاکی روی یخ روسیه: پیشرفت بازیکنان ایرانی چشمگیر است

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 16:12
مربی هاکی روی یخ روسیه گفت: شاهد استعدادهای چشم گیری در هاکی روی یخ ایران هستیم.
يخ،هاكي،انجمن،پيست،مربي،روسيه،ايران

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکولای کزینتسوف در گفت‌وگو با روابط عمومی انجمن هاکی روی یخ در خصوص میزان آمادگی بازیکنان هاکی روی یخ ایران پس از برگزاری بازی بزرگسالان و جوانان آقایان بیان داشت: امروز شاهد بازی فوق العاده‌ای از هر دو طرف بودیم و هر دو تیم نشان دادند که چقدر پیشرفت چشمگیر داشته‌اند.
سرمربی سابق تیم‌های زیر 21 سال ترکیه و اوکراین افزود: هاکی روی یخ رشته نوپایی در ایران است اما با حمایت‌ها و برنامه‌های ویژه این انجمن که شاهد آن هستیم امروز استعدادهای زیادی را در همین مدت کوتاه در این ورزش شاهدیم.
این مربی روس ضمن ابراز رضایت از شرایط پیست یخ ایرانمال گفت: پیست یخی که ورزشکاران ایرانی در حال تمرین در آن هستند از شرایط خوبی برخوردار است و امیدوارم ایران در آینده دارای یک استادیوم ورزش‌های یخی شود.
گفتنی است تمرینات تیم‌های ملی این انجمن در راستای اجرای برنامه‌های آماده‌سازی خود برای حضور در بازی‌های زمستانی آسیایی هاربین چین با حضور دو مربی مطرح هاکی روی یخ جهان، نیکولای کزینتسوف سرمربی سابق تیم‌های زیر 21 سال ترکیه و اوکراین و همچنین مارک روبین چک بازیکن تیم جوانان روسیه و لیگ‌های روسیه، کانادا و آمریکا در پیست یخ ایرانمال در حال برگزاری است.
شاین ذکر است این دو مربی مطرح هاکی روی یخ روسیه به دعوت انجمن هاکی روی یخ فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی به تهران سفر کرده‌اند.
انتهای پیام/