خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توزیع 9 میلیارد تومان بسته معیشتی توسط خیرین بوشهری

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 14:42
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به آغاز پویش اطعام و احسان حسینی در ماه محرم و صفر گفت: بر اساس برنامه ریزی ضمن توزیع 700 هزار پرس غذای گرم، بسته های معیشتی به ارزش 9 میلیارد تومان میان نیازمندان توزیع می شود.
بوشهر،استان،ماه،اطعام،احسان،محرم،حسيني،توزيع،صفر،نيكوكاري

عباس روشن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تسلیت ایام شهادت حضرت عبدالله الحسین علیه‌السلام و 72 تن از شهدای دشت کربلا از آغاز پویش اطعام و احسان حسینی همزمان با ماه محرم خبر داد و اظهار داشت: پویش اطعام و احسان حسینی با مشارکت کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و هیئت‌های مذهبی از ماه محرم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به آغاز فعالیت پویش اطعام و احسان حسینی ویژه ماه محرم و صفر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی ضمن اجرایی شدن اطعام و احسان حسینی، بسته‌های معیشتی به ارزش 9 میلیارد تومان میان نیازمندان توزیع می‌شود.
وی از راه‌اندازی 72 آشپزخانه برای طبخ و توزیع 700 هزار پرس غذای گرم در ماه محرم و صفر در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: طرح اطعام و احسان حسینی با محوریت مراکز نیکوکاری و هیئت‌های مذهبی در استان بوشهر اجرا می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان و با استفاده از ظرفیت هیئت‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری و خیران با هدف ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری از دیگر برنامه‌های ماه محرم و صفر اعلام و خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی برای طبخ و توزیع 700 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان ، خیرین و نیکوکاران 112 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کنند.
روشن از توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان با همکاری خیرین و هیئت‌های مذهبی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اطعام و احسان حسینی در ماه محرم و صفر توزیع بسته‌های معیشتی و مواد غذایی میان نیازمندان می‌باشد که قرار است به ارزش 9 میلیارد تومان مواد غذایی میان 9 هزار خانواده نیازمند استان بوشهر توزیع شود.
وی جذب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین استان بوشهر را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: اکنون 8 هزار یتیم و فرزند محسنین در استان بوشهر وجود دارد که 21 هزار حامی در رسیدگی به این کودکان فعالیت می‌کنند و بر اساس برنامه‌ریزی در ماه محرم و صفر 7 هزار حامی دیگر به این مجموعه برای رسیدگی به این کودکان جذب می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر راه‌های همکاری خیرین و نیکوکاران در طرح اطعام و احسان حسینی را برشمرد و گفت: علاوه بر پرداخت از طریق حساب‌های تعیین شده خیرین می‌توانند با مراجعه به دفاتر 19 گانه کمیته امداد در هر شهرستان و 167 مرکز نیکوکاری در سراسر استان بوشهر نذر و کمک‌های غیر نقدی و اجناس خود را هدیه کنند.
انتهای پیام/190