خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۱۵ زندانی بدهکار با نام امام حسین (ع) آزاد شدند

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 14:41
نیکوکاری با توسل به نام سیدالشهدا امام حسین (ع) بدهی سیزده نفر زندانی مرد و دو نفر زندانی زن بدهکار را پرداخت کرد.
آزادي،زندانيان،استان،ديه،جرايم،نيازمند،ستاد

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس کشانی مدیر ستاد دیه استان تهران اعلام کرد: نیکوکاران با تأسی از سیره حسینی و با نام آن حضرت در آزادی زندانیان نیازمند و بدهکار سهیم می‌شوند و تمایل دارند تا آنان روز عاشورا به خانه‌هایشان بازگردند.
مدیر ستاد دیه استان تهران ادامه داد: طی ایام خاص ملی یا مذهبی، روند کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد شتاب بیشتری به خود می‌گیرد و نیکوکاران حسینی در رقابتی ایثارگرانه با بخشش مال خود، گره از گرفتاری نیازمندان باز می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، یکی از خیرین استان با شرط عدم اعلام نامش، مبلغ ۹۵۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهدا کرد که از این طریق بدهی زمینه آزادی دو نفر زندانی زن و سیزده نفر زندانی مرد فراهم شد.
شایان ذکر است بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ در این امر خیر سهیم باشند.
همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی ۵، پلاک ۱۹، طبقه اول، شماره تلفن ۸۸۸۶۱۹۹۲ با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.