خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تغییر نام خیابان «استاد فرشچیان» تکذیب شد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 12:41
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: میدان واقع در تقاطع بلوار استاد فرشچیان و معبر فرعی خیابان نمایشگاه 15 که به نام «شهدای غزه» نامگذاری شده، پیشتر فاقد نامگذاری بوده و تغییر نام «استاد فرشچیان» هم صحت ندارد.
شوراي،شهر،نامگذاري،مشهد،مصوبه،فرشچيان،مفاخر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، به نقل از شورای شهر مشهد، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو با اشاره به مصوبه روز گذشته شورای اسلامی شهر مبنی بر نامگذاری یکی از میادین شهری، به نام «شهدای غزه»، اظهار داشت: متأسّفانه این مصوبه و تصمیم شورا با فضاسازی مغرضانه‌ای همراه شد.
وی با بیان اینکه رویکرد و نگاه شورای ششم، تکریم و بزرگداشت مفاخر، به ویژه هنرمندان است، گفت: با این وجود در فضای مجازی، اطلاعاتی خلاف واقعیت درخصوص این مصوبه اطلاع‌رسانی شد که به هیچ عنوان صحت ندارد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد، افزود: نامگذاری روز گذشته، مربوط به میدانی است که در تقاطع بلوار استاد فرشچیان و معبر فرعی نمایشگاه 15 قرار گرفته و تاکنون نامگذاری نشده بوده، همچنین هیچ تغییری در نام خیابان «استاد فرشچیان» اعمال نشده است.
حاجی‌بگلو تصریح کرد: در کنار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بزرگداشت و تکریم بزرگان و مفاخر شهر و کشور پیوسته مدنظر ماست ولی برخی جریان‌ها به دنبال به حاشیه بردن این نگاه والا هستند و در این مسیر، به دروغ و نشر خبر کذب رو می‌آورند.
انتهای پیام/282/