سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راهیابی فیلم کوتاه هنرمند قشمی به جشنواره نیویورک

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 12:41
فیلم کوتاه "عطش" ساخته اصغر بشارتی هنرمند نام آشنای جزیره جهانی قشم که به موضوع روایت قدردانی انسان از طبیعت با سیراب کردن پرندگان مربوط می شود، به جشنواره FilmOneFest نیویورک راه یافت.
كوتاه،جشنواره،فيلم،بشارتي،جايزه،كسب

به گزارش سه‌شنبه شب خبرگزاری تسنیم از قشم،FilmOneFest (کمتر، بیشتر است) یک جشنواره سالانه فیلم کوتاه است که در آن تلاش می‌شود فیلمسازان را به چالش بکشند تا داستان‌های خود را در کمتر از 2 دقیقه بیان کنند.
فیلم کوتاه «عطش» به کارگردانی اصغر بشارتی، با بازی زیبا بازماندگان قشمی، تدوینگری منصور وحدانی، صداگذاری امین اردانی، مشاور هنری سیدحامد نوبری، عکاسی پشت‌ صحنه فاطمه بشارتی و دستیار کارگردانی فریناز بشارتی، طراحی پوستر یونس دهقانی و عوامل ابوالفضل امیدوار، علی شیوه کش و صالح پوزیده تهیه شده است.
انتظار می‌رود فیلم کوتاه "عطش" که پیش از این موفق به کسب جایزه بزرگ جشنواره موبایلی فرانسه و جایزه ویژه هیأت داوران شده بود و همچنین درچهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بین دانشگاهی (IIUSFF) مقام برتر کسب کرده بود ، در این جشنواره بین‌المللی هم مورد توجه هیات داوران قرار گیرد و نهایتا به کسب جایزه نائل شود.
انتهای پیام/7558/