خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نکونام روی اعصاب هواداران

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 12:41
جواد نکونام در ابتدای فصل گذشته و پس از تغییرات رقم خورده در راس کادر مدیریتی باشگاه انتقاداتش را شروع کرد.
استقلال،نكونام،باشگاه،فصل،قرارداد،قرار،انتقالات،خطير

به گزارش مشرق، جواد نکونام که ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ با سیّدحجت کریمی قرارداد بست و سرمربی استقلال شد بعد از تغییرات به وجود آمده در راس باشگاه استقلال علیه مدیر بعدی(علی خطیر) و سیاست‌هایش جبهه‌گیری کرد و هر از گاهی با یک مصاحبه آتشین کادر مدیریتی و به ویژه مدیرعامل باشگاه را مانع بزرگ و اصلی در جهت پیشرفت تیم خودش می‌دانست.
حالا و در شرایطی که در هفته‌های پایانی فصل و روزهای قبل از برگزاری فینال جام حذفی عنوان می‌شد اگر قرارداد (سه ساله مشروط) نکونام تا قبل از پایان فینال جام حذفی فسخ نشود بند مربوط به قرارداد سال‌های دوم و سوم او به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد این مربی قبل و بعد از آن روزها سکوت کرده و هیچ حرفی در رابطه با اتفاقات باشگاه نمی‌زند.
طرفداران استقلال که به دقت مسائل مربوط به تیمشان را زیر نظر دارند و آنها را رصد می‌کنند در همین باره نسبت به اوضاع فعلی باشگاه و پرداخت نشدن پول بازیکنان یا عدم یارگیری قدرتمند در فصل نقل و انتقالات جواد نکونام را خطاب قرار داده و در فضای مجازی او را مورد این پرسش قرار داده‌اند که؛ «چرا سکوت کرده‌ای آقای نکونام؟».
طرفداران استقلال از سرمربی شان توقع دارند با انتقاد نسبت به اتفاقات رخ داده اخیر، هلدینگ خلیج فارس را نیز مثل علی خطیر و دیگر کسانی که فصل قبل از تیغ انتقادات او در امان نبودند مورد هجمه قرار بدهد و آنها را به خودشان بیاورد تا استقلال در فصل نقل و انتقالات از رقبایش عقب نماند.